Sahibinden Satılık Bakire Kız

Anasayfa Vay Anasını 27 Şubat 2013 28691 Okunma
Sahibinden Satılık Bakire Kız

çinli kızYok Artık Dedirtecek Bir Olay Daha. Nereye Gittiğimizi Bilmiyorum Ama İyice Zıvanadan Çıktık. Doğu Asya Ülkeleri Denmiş ama Çinliden ve Wietnamlıdan Başka Kız Yok Listede. Çöpçatan Siteleri Yetmedi Şimdide Kızları Satılığa Çıkardılar. Çin Gibi Nüfusun Yoğun Olduğu Bir Yerde Bu Tip Olaylar Hiç Abes Düşmüyor. Gerçi Avrupa Ülkelerinin Genelinde Abes Görünmüyor.

Adamlar İnternet Sitelerinde Bakire Kızları Resmen Satıyorlar. Hemde Garantili Bir Şekilde. Kızların Fiyatları Türk Parasıyla 7.500 TL İle 11.500 Arası. Hatta Kız Yanınıza Kadar Geliyor Beğenirseniz Kalıyor Beğenmezseniz Geri İade Ediyorsunuz. Sadece Yol Parasını Karşılıyorsunuz. Adamlar İnternet Sitelerini de Geçmişler Artık Gazeteye İlan Vermeye Başlamışlar. Ve Bu Kızların Yaşları 18 İla 25 Arası İşte O Gazeteye Verdikleri İlandan Cümleler..

1- Garantili bakire.
2- 90 gün içinde teslim garantisi.
3- Ekstra masraf yok.
4- Bir yıl içinde kaçarsa yenisini ücretsiz veriyoruz.

Sahibinden Satılık Kız der Gibi :D Şimdi Bu Tip Bişeye Atlamaya Kalkanları Üzecek Haber Daha Bu Kızlar İlerleyen Dönemlerde Sizden Hoşlanmazsa Sevmezse Kaçabiliyor :D Onuda Geçtik Siz Bakire Olarak Aldığınız Kız Başka Ülkede Evli Çıkabiliyor :D Yani Anlayacağınız Şansınıza Ne Çıkarsa. Ama Bunlardan Ya Kelek Çıkar yada İçi Çürük Çıkar Uzak Durun :D Bi Ara Youtubede Videolara Bakarken Adamlar Yurt Dışındaki Kızlarla konuşuyorlar Hatta Kamera Açıyorlar Kızlar Bunları Bi Güzel Yontuyor Sonrada Ortadan Kayboluyor. Bu Görüntüleri Youtubeye Atmış Herkesi Uyarıyorlar Bu kıza İnanmayın Dolandırıcı Diye.

Ama Benim Çok Merak Ettiğim Başka Konu Var. Bu Adamlar Kamera Görüntülerini Neden Çekmişler ? :D Düşündürmeyecek Bi durum Değil, Sanki Ava Giderken Avlanmışlar Gibime Geliyor :D Hey Allahım ya Vay Anasını Arkadaş Ha Ha

“Sahibinden Satılık Bakire Kız” için 1 cevap

Bir Cevap Yazın


− dokuz = 0

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Copright © 2007 FinaLonLine. Net İlginç Haber, Haber, İlginç Şeyler, Resimli Sözler, Facebook Sözleri, Firma Ekle, Soru Cevap, Kafamda Deli Sorular Check PageRank
Portal Teması : Wptr.Co