Kanal D’ nin 2013 Dizisi Merhamet ve Oyuncuları

Kanal D ‘ de Bugün Yayına Giren ”Merhamet” Adlı Dizi Baya Adından Söz Ettirecek Gibi Duruyor. Dizinin Hikayesi Küçük Bir Kızın Hayata Tutunuşunu Anlatıyor. Küçüklüğünden Beri Hor Görülen Okumasına Babası Tarafından İzin Verilmeyen Çalışmaya Zorlanan ama Tüm Kötülüklere Rağmen Okumayı Seçen ve Avukat Olan Bir Kızın Hikayesi.

Aslında Bu Rolle Daha Önce Adından Söz Ettiren, İnatçı ve Bir O Kadarda Akıllı Bir Avukatı Oynayan Filmin Baş Rol Oyuncularından Özgü Namal, Karakter Olarak Eski Dizisi ve Hala Yayında Olan Kurtlar Vadisinin Elif’ ini Hatırlatmıyor Değil. Bu Dizidede Yine Mafyalarla Uğraşacak Gibime Geliyor. Filmin İlerleyen Sahnelerinde İse Büyüyüp ve Aile Ortamı Kalmayan Babasının Bir Kadınla Kaçmasıyla İstanbul’ a Gelip ve Babasını Uzaktan İzleyen Narin’ in ( Özgü Namal ) Başı Dertlerden Kurtulmayacak Gibi Görünüyor. Filmde Eski Dizisiyle Adından Baya Bir Söz Ettiren Tanıdık Simalardan Biri Daha Bulnuyor. Sinaması Bile Çekilen Kurtlar Vadisi’ nin Muro’ su ( Mustafa Üstündağ ) Bu Dizide Baş Rol Oyuncularından Bir Tanesi. Dizinin Diğer Göze Çarpan ve Baş Rol Oyuncularından Eski Pars Narkoterör Baş Rol Oyuncusu Komiser Şamil Baturay’ ı, Fetih 1453 Sinamasının Ulubatlı Hasan Rolünü Oynayan İbrahim Çelikkol‘ da Bu Dizide Boy Gösteriyor.  Göze Çarpan Oyuncularından Bir Taneside Fırtına Dizisinin Asi’ si Burçin Terzioğlu. Dizinin İlk bölümlerinde Kurtlar Vadisi’ nin Tombalacısı da ( Haldun Boysan ) Yüzünü Gösteriyor İlerleyen Zamanlarda Ne Olur Bilinmez. Yüzü Tanıdık Oyunculardan Bir Taneside Dizide Burçin Terzioğlu’ nun Sevgilisi Rolündeki Adanalı Dizisinin Semih’ i Fırat Albayram‘ da Bu Dizidede Kendini Gösteriyor.

Merhamet Dizisinin Oyuncuları:

Merhamet Dizisi

merhamet dizisi1

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× bir = 3

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>